HopLop – en kedja av motionsäventyrsparker för hela familjen

HopLop är med sina nästan tjugo parker Finlands ledande kedja av motionsäventyrsparker. Vi är det största privata företaget i Finland som sätter fart på barnen. Vi tror starkt på de positiva effekterna av fysisk lek, både för barnet och samhället. Varmt välkomna till HopLop-parkerna!

HopLop Group
HopLop Oy – administration

Gate8 Forte, Äyritie 12 C, 01510 Vanda
+358 10 8373 045

 Petri Pitkäranta

Verkställande direktör
+358 44 7800 600
petri.pitkaranta@hoplop.fi

Mikko Laine

Ekonomichef
+358 50 599 9201
mikko.laine@hoplop.fi

Joona Hietasola

Direktör
+358 50 356 1323
joona.hietasola@hoplop.fi

Riikka Hynninen

Affärsverksamhetschef / COO
+358 40 545 4333
riikka.hynninen@hoplop.fi

Anu Petäjä

Marknadsförings- och Försäljningsdirektör
+358 40754 6300
anu.petaja@hoplop.fi

Mervi Lipp

Marknadsföringschef
+358 50 530 9497
mervi.lipp@hoplop.fi

Tiina Riihola

HR och Kommunikationschef
+358 50 31 03200
tiina.riihola@hoplop.fi

 

Kati Tainio

Försäljningschef (mammaledigheter)
+358 40 840 7473
kati.tainio@hoplop.fi

Essi Varjoranta

Försäljningschef
+358 45 110 3966
essi.varjoranta@hoplop.fi

Satu Korpialho

Redovisning assistent, fakturering
+358 40 570 7011
satu.korpialho@hoplop.fi

Elina Veteli

Marknadsföringsspecialist
+358 44 0277 882
elina.veteli@hoplop.fi

APP.ALERTS.COOKIES.DESCRIPTION APP.ALERTS.COOKIES.READ_MORE
MAIL Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. PHONE Created with Sketch.