Getjenny

Jyväskylän HopLop ja Leo’s Leikkimaa laittavat hynttyyt yhteen

HopLop

HopLop siirtyy uuteen osoitteeseen 

HopLop ja Leo’s Leikkimaa yhdistävät leikkivoimansa. Käytännössä se menee niin, että Leo’s sulkee ovensa ja HopLop muuttaa Leo’sin tiloihin Alasinkatu 7 pienen rempan jälkeen.

HopLopin avaus siirtyy sadevesivahingon vuoksi 

Kiinteistön kattoremontin yhteydessä Jyväskylän Alasinkadun uudessa HopLopissa on tapahtunut sunnuntaina 14.5. sadevesivahinko. Vesivahingosta johtuen aiemmin ilmoitettu HopLopin avauspäivä 17.5. siirtyy mahdollisesti useita viikkoja.  

Yhtään hoppailupäivää ei jää väliin, sillä Sorastajantien HopLop on auki koko ajan. Ilmoitamme uuden avajaispäivän heti kun aikataulu tarkentuu.    

Oletko varannut syntymäpäiväjuhlan, ryhmävarauksen tai sisäänpääsyn Alasinkadun HopLopiin 17. toukokuuta jälkeen?    
   
HopLopin asiakaspalvelu ottaa sinuun yhteyttä muutaman päivän sisällä. Hoidetaan synttäreiden, ryhmävarauksen tai sisäänpääsyvarauksen siirtäminen Sorastajantien HopLop-puistoon yhdessä.    

 

 

 

Lue myös nämä

Lasten ohjatut seikkailut Mälsät kelit ulkona...

Lue lisää

HopLop innostaa lapset leikkiin ja seikkailuun...

Lue lisää

Tutkimus: Vanhemmat toivovat lapsilleen enemmän paineetonta...

Lue lisää

Ajankohtaista