Tietoa HopLopista

HopLop – koko perheen liikunta­­seikkailu­­puistojen ketju

HopLop on liki kahdenkymmenen toimipisteen verkostolla Suomen johtava liikunta­seikkailu­puistojen ketju. Olemme suurin yksityinen lasten liikuttaja Suomessa. Uskomme vahvasti lasten liikunnallisen leikin positiivisiin vaikutuksiin lapsen elämässä ja yhteiskunnassa. Tervetuloa tutustumaan HopLop-puistoihin!

HopLop Group
HopLop Oy

Gate8 Forte, Äyritie 12 C, 01510 Vantaa
+358 10 8373 045

Petri Pitkäranta

Toimitusjohtaja
+358 44 7800 600
petri.pitkaranta@hoplop.fi

 

Mikko Laine

Talousjohtaja
+358 50 599 9201
mikko.laine@hoplop.fi

Joona Hietasola

Johtaja
+358 50 356 1323
joona.hietasola@hoplop.fi

Riikka Hynninen

Liiketoimintajohtaja / COO
+358 40 545 4333
riikka.hynninen@hoplop.fi

Mervi Lipp

Markkinointijohtaja
+358 50 530 9497
mervi.lipp@hoplop.fi

Kaisa Mäkelä

Laatu- ja kehityspäällikkö
+358 500 329 291
kaisa.makela@hoplop.fi

Kimmo Stude

Maajohtaja, Saksa
HopLop Deutschland GmbH
+358 045 1131 727
kimmo.stude@hoplop.fi

Tiina Riihola

HR- ja viestintäpäällikkö
+358 50 31 03200
tiina.riihola@hoplop.fi

Satu Korpialho

Talousassistentti, laskutusasiat
+358 40 570 7011
satu.korpialho@hoplop.fi

HopLop Oy:n laskutustietoihin voit tutustua tästä.

MAIL Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. PHONE Created with Sketch.