HopLop – koko perheen liikunta­­seikkailu­­puistojen ketju

HopLop on liki kahdenkymmenen toimipisteen verkostolla Suomen johtava liikunta­seikkailu­puistojen ketju. Olemme suurin yksityinen lasten liikuttaja Suomessa. Uskomme vahvasti lasten liikunnallisen leikin positiivisiin vaikutuksiin lapsen elämässä ja yhteiskunnassa. Tervetuloa tutustumaan HopLop-puistoihin!

HopLop Group
HopLop Oy

Gate8 Forte, Äyritie 12 C, 01510 Vantaa
+358 10 8373 045

Petri Pitkäranta

Toimitusjohtaja
+358 44 7800 600
petri.pitkaranta@hoplop.fi

 

Mikko Laine

Talousjohtaja
+358 50 599 9201
mikko.laine@hoplop.fi

Joona Hietasola

Johtaja
+358 50 356 1323
joona.hietasola@hoplop.fi

Riikka Hynninen

Liiketoimintajohtaja
+358 40 545 4333
riikka.hynninen@hoplop.fi

Anu Petäjä

Markkinointi- ja myyntijohtaja
+358 40 754 6300
anu.petaja@hoplop.fi

Mervi Lipp

Markkinoinpäällikkö
+358 50 530 9497
mervi.lipp@hoplop.fi

Tiina Riihola

HR- ja viestintäpäällikkö
+358 50 310 3200
tiina.riihola@hoplop.fi

Kati Tainio

Myyntipäällikkö (äitiyslomalla)
+358 40 840 7473
kati.tainio@hoplop.fi

Essi Varjoranta

Myyntipäällikkö
+358 45 110 3966
essi.varjoranta@hoplop.fi

Satu Korpialho

Talousassistentti, laskutusasiat
+358 40 570 7011
satu.korpialho@hoplop.fi

Elina Veteli

Markkinointispesialisti
+358 44 0277 882
elina.veteli@hoplop.fi

HopLop Oy:n laskutustietoihin voit tutustua tästä.

Jatkamalla tämän nettisivun käyttöä, hyväksyt keksien/evästeiden (cookies) käytön. Lue lisää
MAIL Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. PHONE Created with Sketch.